top of page

RESTAURACE

Restaurace s letní terasou nabízí široký výběr jídel a specialit mezinárodní a české kuchyně. Restaurace je určena jak pro hotelové hosty, tak pro nebydlící klienty. Prostor restaurace je svým vybavením, stylem a nabídkou velmi vhodný například k pořádání pracovních obědů či večeří, společenských rautů a banketů. Na Vaši návštěvu se těší ochotný a profesionální personál, který učiní vše pro to, abyste u nás strávili příjemné chvíle. Čeká na Vás útulné, decentní a diskrétní prostředí, které pomáhá utvářet restaurace s krbem.

Naším cílem není přeplněná „stylová“ restaurace, ale skutečně kulturní, konzervativní prostředí pro náročné hosty a gurmány. S touto představou jsme vytvořili i jídelní a vinný lístek, který obsahuje velké množství našich a klasických specialit. Jsme pyšní na široký výběr vín, pečlivě vybraných z vyhlášených oblastí.

Nabízíme uspořádání společenských událostí podle Vašeho přání: obchodní jednání, firemní večírek, recepci, cocktail nebo rodinnou oslavu.

V letním období je k dispozici posezení na velmi pěkné letní terase s lákavou nabídkou osvěžujícího občerstvení.

Postará se o Vás zkušený tým kuchařů a číšníků. Samozřejmostí je profesionální a individuální přístup při pořádání svatebních hostin, rodinných a firemních večírků, rautů a recepcí.

Ideálním startem do nového dne je švédská snídaně s širokým výběrem jídel studené a teplé kuchyně. Kvalitní káva, velký výběr čajů a ovocných šťáv, křehké teplé croissanty jsou samozřejmostí.

Otevírací doba restaurace

Snídaně každý všední den 6:00 – 10:00 a o víkendech od 7:00 do 10:00

  • Po 11:00-22:00

  • Út 11:00-22:00

  • St 11:00-22:00

  • Čt 11:00-22:00

  • Pá 11:00-22:00

  • So 11:00-22:00

  • Ne 11:00-22:00

Protože je naše restaurace vyhledávaným místem pro konání společenských akcí prosíme, abyste se v případě větší skupiny (více jak 6 osob) ujistili, že se u nás nekoná žádná akce, která omezuje běžný provoz restaurace. Doporučujeme rezervaci míst s předstihem.

Děti

Velmi si vážíme i našich nejmenších hostů, pro které máme speciálně připravené dětské menu. Pro zkrácení chvilky čekání na své oblíbené jídlo dostává náš malý host i malý dárek.

Etážová služba

V době od 6:30 do 20:00 hodin si hosté mohou objednat jídlo na pokoj. Vybrat si mohou v pohodlí z jídelního lístku.

Salónek

Nově zrekonstruovaný salónek s jedinečnou atmosférou je vhodný k pořádání rodinných oslav: svateb, promocí, firemních večírků a školení. Salónek s kapacitou 50 míst má samostatný vchod, venkovní terasu a samostatný bar. K dispozici je Internet, data projektor, projekční plátno, DVD, video a flipchart.

Svatby

Pro svatby nabízíme speciální komplexní servis – zajistíme vše od svatebního cukroví, přes květiny, jídlo, pití, hudbu až po fotografa a svatební apartmá pro novomanžele.

bottom of page