top of page

SLUŽBY AREÁLU

Služby – pronájem

 

Pro sportovní vyžití Vám rádi nabídneme naše sportoviště, kterými jsou: hřiště na malou kopanou a pétanque . Při pořádání soukromých akcí můžete využít náš salonek, venkovní terasu nebo malou scénu.

 

Ceny za pronájem jsou smluvní.

Cena za pronájem školící místnosti (salónku) je 300,-Kč za první hodinu. Každá následující započatá hodina 200,-Kč.

Půjčení grilů

- v našem areálu nabízíme půjčení grilů

Půjčovna elektrokol

V našem hotelu zapůjčujeme také elektro-kola. Využít je můžete na projížďky nádhernými scenériemi Krušných hor

 

 

 

 

 

 

 

Kongresové akce a semináře

Hledáte ideální místo pro vaši firemní akci? Hotel Loučky s přilehlým sportovním/kulturním areálem vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům.


Nabízíme odpovídající prostory, venkovní sportoviště i doprovodné služby a technické zázemí.


Pro pořádání kongresových akcí, seminářů, obchodních jednání, podnikových porad, menších koferencí a ostatních firemních akcí je k dispozici salónek s moderním technickým vybavením.


Pro vaše incentivní akce je k dispozici celý areál s řadou moderních sportovišť a 2 scény pro kulturní akce s odpovídající technickou podporou.Jakékoliv dotazy vám rádi zodpovíme prostřednictvím následujících kontaktů:

Salónek

Nově zrekonstruovaný salónek s jedinečnou atmosférou je vhodný k pořádání rodinných oslav: svateb, promocí, firemních večírků a školení Salónek s kapacitou 50 míst má samostatný vchod, venkovní terasu a samostatný bar. K dispozici je Internet, data projektor, projekční plátno, DVD, video a flipchart.

Služby – fyzické osoby

Pro zkrácení dlouhé chvíle mohou naši hosté využít nabídky dalších služeb. Milovníky sportu jistě potěší námi nabízené sportovní aktivity. V blízkosti hotelu se nachází hned několik možností, jak aktivně strávit svůj volný čas. Můžete zde najít hřiště na malou kopanou, 4 hřiště na petanque. Naši pracovníci jsou připraveni, v případě Vašeho zájmu, zajistit také pronájem nebo návštěvu sportovních středisek přímo v Litvínově nebo nedalekém Mostě.

V Mostě doporučujeme především návštěvu Aquadromu, Hipodromu a Autodromu, v Litvínově pak návštěvu Zimního stadionu Ivana Hlinky.Rádi pro Vás připravíme rodinnou oslavu nebo svatbu. V letním období je k dispozici posezení na velmi pěkné letní terase s lákavou nabídkou osvěžujícího občerstvení.Pokud to bude v našich silách, rádi splníme veškerá Vaše přání.

Masáže

Ceník masáží a podrobné informace naleznete ZDE

20201118_145223.jpg
bottom of page